Mom's Lab Baby & Kids

Ana sayfa > Mom's Lab Baby & Kids

MOM's LAB çocuk sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren hiçbir yerde bulamayacağınız ürün seçenekleriyle sizin için en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için şimdi Türkiye'de...

MOM's LAB markası ile anne ve bebek ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satış ve pazarlanması faaliyetinde uzmanlaştık. Anne ve bebeklerin gerçek ihtiyaçları için kaliteli, sağlıklı ve her bütçeye uygun ürünleri sunarken, değerlerimizin de korunması gerektiğinin farkındayız. Bu doğrultuda müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunuyoruz. Alanında uzman personel ve markalarla çalışıyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti amacımıza ulaşmak adına, ürünlerimizin hepsini doğrudan üretici firmalar ya da ithalatçılardan temin etmekteyiz. Bu sayede tüm ürün ve hizmetlerimiz eksiksiz bir garanti sürecinde sunulmaktadır. Bebek ve çocuklarınızın ihtiyaçlarını en ekonomik fiyat ve kalitede temin etmeye çalışıyoruz.

Farklı mağaza konsepti ve ürünleriyle dikkat çeken MOM's LAB bünyesinde 5000'e yakın çeşit ürün ve 200'e yakın Türk ve Dünya markalarını hayatımızın en önemli ve değerli varlığı çocuklarımız için özenle seçmiş bulunmaktadır. Mağazalarımız konseptlerine göre yeni doğan dahil 0-14 yaş çocuk tekstili, ayakkabı, oyuncak ve aksesuar gruplarına yer vermekteyiz.